Strona główna >> Dania główne >> Przepisy internautów

Biszkopt : Białka ubić na sztywną pianę, dodawać po łyżce cukru i dalej ubijać, dodać żółtka, mąkę, kakao(tyle żeby placek był ciemny), proszek do pieczenia lekko wymieszać dodać olej i up . . .

Margarynę rozpuścić w rondelku. Dodać cukier (zwykły), kakao i 3 łyżki wody. Gotować ok 3minut. Odstawić do ostudzenia. Z białek ubić sztywna piane. Do ostudzonej masy kakaowej, dodać żó . . .

Pierś z kurczaka kroimy w kostki 1x1, obtaczamy w przyprawie do grilla, następnie smażymy na oleju. Jak już będzie miękka to wykładamy to do naczynia. Na kurczaka wykładamy brokuł ugotowan . . .

Ciasto krówka bez pieczenia. Formę wyłożyć papierem do pieczenia i ułożyć warstwę herbatników. Robimy masę budyniowa z 2 części: Pierwsza część 0,5 szkl. mleka + cukier waniliowy + 4 żó . . .

Przepis na sprawdzone domowe pierogi ruskie. Mąkę ze szczyptą soli i wodą (wody tyle by ściągało ciasto) wymieszać. Uformować ciasto niezbyt twarde (dodać kapkę oliwy) rozwałkować tak ab . . .

Upiec biszkopt, przekroić go na 2 części. Białka ubić na sztywno, dodać cukier, orzechy, wiórka, pokrojone w kostkę wafelki. Wymieszać to wszystko łyżką. Piec ok.20 minut w 180 stopniach. . . .

Przepis na pyszne gofry Uli. Masło zmiksować z cukrem i cukrem waniliowym, dodać przesianą mąkę z proszkiem do pieczenia i solą. Wymieszać dodawać po jajku i po łyżce śmietany: rozgrzać go . . .

Przepis na smaczne słodko kwaśne ogórki z Chili na zimę. Podane proporcje na 1 kg ogórków. Na początek ogórki musimy umyć. Następnie kroimy je w pół centymetrowe plastry lub jak ktoś woli . . .